شرکت بازرگانی افرا تجارت کریمان فعالیت خود را در زمینه عرضه تجهیزات و کالاهای پزشکی آزمایشگاهی و دندانپزشکی از سال ۱۳۹۳ در شهر کرمان به صورت رسمی آغاز نمود، پس از گذشت سالها از فعالیت رسمی و غیر رسمی ما، مفتخریم که علاوه بر خدمت رسانی به کل استان کرمان نسبت به عرضه کالاهای پزشکی در استان تهران،خراسان، یزد،هرمزگان و… اقدام می نماییم. در حال حاضر بازرگانی افرا تجارت در زمره خوشنام ترین شرکت های فعال در زمینه کالاهای مدیکال در جنوب شرق کشور می باشد.
در سال ۱۳۸۹ با تاسیس شرکت پرشین صنعت کریمان صادرات و واردات و فعالیتی نزدیک به یک دهه در کشور با توجه به کمبودهایی که در بازار کالاهای طبی در استان حس می شد، با تصمیم هیات مدیره بر آن شدیم اقدام به تاسیس شرکتی در این زمینه نماییم. با گذشت نزدیک به یک دهه از فعالیت افرا تجارت دیگر کمبودی از نظر تجهیزات گروه طبی در استان حس نمی شود… این امر در سایه پشتکار فراوان تک تک کارکنان این شرکت، همدلی و راهنمایی های شما مشتریان گرامی و استعانت خدای متعال فراهم شده است.
در نشستی که با حضور سهام داران و هیئت مدیره این شرکت انجام شد، افرا تجارت در نظر دارد نسبت به اعطای نمایندگی ارائه خدمات خود به افراد حقیقی یا حقوقی دارای صلاحیت های لازم اقدام نماید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.