دستکش های وینیل از جنس پلاستیک میباشند که دربرابر اسیدها،قلیاها و الکلهل مقاومت خوبی دارند. دستکش وینیل جایگزین خوبی از جهت اقتصادی برای دستکش های لاتکس میباشد.بهترین ماده برای مقابله با اسید و قلیا،PVC یا پلی ونیل کلرید است.دستکش وینیل جهت مصارف کشاورزی،آشپزخانه ها، آرایشگاه ها وآرایه به مراکز درمانی،بیمارستان ها و داروخانه ها کاربرد وسیعی دارد.

 

دستکش وینیل حریر

دستکش های لاتکس با توجه به موادی که درآن بکاررفته است برای تعدادی از افراد آلژی زا است و موجب حساسیت در آنها می شود،دستکش وینیل برخلاف لاتکس  آلژی زا نیستند و میتوانند جایگزین دستکش های لاتکس شوند.این دستکش ها از مواد مصنوعی که از کلرید پلی وینیل و روان کننده هایی که دارای مواد نرم هستند ساخته شده است. دستکش وینیل کاربرد های زیادی دارند و برای استفاده و فعالیت های عمومی که نیاز به دقت زیادی ندارند مناسب میباشند. ازاین دستکش ها برای نقاشی،مونتاژ کاری،آشپزی و محیط  های آزمایشگاهی استفاده میکنند. این محصول برخلاف دستکش های لاتکس به دست نمی چسبد و نسبت به دستکش لاتکس و نیتریل ضخیمتر و گشادتر میباشد.بطور کلی میتوان گفت دستکش وینیل از مواد مصنوعی ساخته شده است که دارای موادی چون کلرید پلی وینیل و روان کننده هستند،آلرژی زا نیستند و برای کارهایی که نیاز به دقت لمسی ندارند مورد استفاده قرار میگیرند،این دستکش کاملا به دست نمیچسبد و نسبت به دستکش های دیگر گشادتر و ضخیمتر میباشد.

ویژگی های دستکش وینیل:

  • عدم ایجاد حساسیت های پوستی به دلیل نداشتن پودر لاتکس درترکیبات
  • غیر استریل است
  • نرم و پوشش راحت
  • تعداد در بسته 100 عدد معادل 50 جفت و تعداد در کارتن 10 بسته و 3 سایز smal،medium،larg
  • انعطاف پذیری،کشسانی و راحتی وعدم امکان چسبندگی بالا
  • ساخت کشور ایران
  • قیمت مناسب، و ارزانتراز لاتکس نیتریل

 

دستکش وینیل با برندهای زیر موجودمیباشد:

Op-perfect _ Spa glove _ Glovy louch _Explorer _ Ulma _ Wonderful _ pro meda و …

واحد فروش:

☎️034-34228887

?09132930456

تجهیزات پزشکی، افرا تجارت کریمان، دستکش، دستکش وینیل، دستکش لاتکس، دستکش لاتکس کم پودر، دستکش لاتکس بدون پودر، دستکش نیتریل، دستکش ونیل، دستکش نایلونی، دستکش جراحی