پد الکلی

پد الکی به صورت پد های تکی در ( لوازم پزشکی یکبار مصرف ) یکبار مصرف تجهیزات پزشکی یکی از ( Alcohol swab ) پد الکلی تهیه می گردد الکل ایزوپروپیل 70 درصد از مواد نخی اشبتع شده با پد الکلی در بسته بندی جداگانه به بازار عرضه می گردد. در بسته بندی های کاغذی آلومینیومی کوچک و تنگ به منظور حفظ ویژگی استریل و جلوگیری از خشک شدن تهیه می گردد. پد الکلی توسط تولید کنندگان پزشکی و در اندازه های مختلف تولید می گردد.

چه زمانی بایستی از پد الکلی استفاده کنیم؟

استفاده از پد الکلی وی ونت و نیوساد در تزریقات:

معمولا در بیمارستان ها ، کلینیک های پزشکی ، مراکز درمانی و جعبه

کمک های اولیه وجود (Alcohol swabs) پد الکلی اغلب برای تمیز کردن پوست قبل از تزریق دارو و یا گرفتن خون استفاده می گردد . تمیز کردن ناحیه پوستی مورد نظر نیاز به پد الکلی دارند و باعث جلوگیری از ورود باکتری ها به بدن و ایجاد عفونت می گردد. پد الکی یکبار مصرف بوده و به هیچ عنوان پد الکلی نبایستی با دیگران به اشتراک گذاشته شود.

کاربردهای شگفت انگیز پد الکلی وی ونت و نیوساد:

1از پدالکلی برای تمیز کردن زخم ها و محل تزریق مناسب هستند.

2. پرستاران هر روز یادداشت هایی بر روی دستان خود انجام می دهند ، وقتی نمی توانید دفترچه یادداشتی پیدا کتید مناسب ترین محل دستان شماست ، جوهر خودکار معمولا نشانه هایی بر روی پوست می گذارد و به مرور به پوست صدمه می زند ، پدالکلی می تواند بسیار موثرتر از آب و صابون این نشانه ها را پاک کند.

3. علاوه بر ضد عفونی زمانی که پرستاران تزریقی انجام می دهند و یا از بیمار خود خون می گیرند به راحتی و با استفاده از پدالکلی محل لکه های خون باقی مانده را تمیز می نمایند.

4. تهوع ، عارضه ای بسیار رایج و گسترده در بین خیلی از بیماران است و پرستاران همواره از بیماران مبتلا به این عارضه رنج می برد پد الکلی برند . علت این رنجش پرستاران استفراغ ناگهانی بیماران است . بسیاری از پرستاران به تجربه دریافته اند که با قرار دادن پد الکلی روی برآمدگی بینی بسیاری از بیماران این حالت را از دست داده اند.

5. اگر شما از راه حل های استاندارد استفاده نمی کنید و لکه های ناراحت کننده بر روی سطوح منزل شما را اذت می کنند ، پد الکلی نیوساد و وی ونت برای سطوح خانگی غیر متخلخل بسیار عالی است و به راحتی باکتریهای شایع موجود بر روی سطوح را از بین می برد.

6. پد الکلی نیوسادو وی ونت می تواند به جلوگیری از رشد قارچ ها کمک شایانی نماید و از بیماری های مرتبط بویژه تمیز کردن پاها یا مالیدن ورزشکاران جلوگیری نماید به راحتی می تواند خارش ناشی از گزش پشه ها و حشرات را التیام دهد.

هشدارها در مورد پد الکلی:

  1. هرگز از پدالکلی برای کاهش تب استفاده نکنید.
  2. برای تمیز نمودن پوست های حساس به هیچ عنوان از پد الکلی استفاده نکنید این کار باعث قرمزی ، خشکی و تحریک پوست می گردد.
  3. پد الکلی را هرگز بر روی چشم یا داخل بینی قرار ندهید.
  4. هیچ گاه از پد الکلی برای زخم های عمیق و یا گاز گرفتگی توسط حیوانات استفاده نکنید.
  5. از نزدیک کردن پد الکلی به شعله آتش اجتناب نمایید چرا که پد های الکلی قابل اشتعال هستند.

پد الکلی با برند های زیر موجود می باشد:

پدپاک ، نیوساد ، ویونت ، دپی

واحد فروش:

☎️034-34228887

?09132930456

 

تجهیزات پزشکی، افراتجارت کریمان ،پد، پدالکلی، پد الکلی پدپاک، پدالکلی نیوساد، پد الکلی ویونت، پد الکلی وی ونت، پد الکلی دپی