پنبه

پنبه هیدروفیل

پنبه هیدروفیل یا پنبه بهداشتی پرسا و دیما دارای ویژگی بسیار زیادی می باشند.وجود این ویژگی ها باعث شده تا از این پنبه در صنایع مختلف استفاده گردد.

ویژگی های پنبه هیدروفیل دیما

1.پنبه هیدروفیل دیما کاملا طبیعی و خالص می باشد.

2.پنبه هیدروفیل دیما بدون بو و هرگونه جسم خارجی می باشد.

3.پنبه هیدروفیل دیما هیچ مواد اکسید کننده و شیمایی را ندارد.

4.زمان جذب آب در پنبه هیدروفیل باید حداکثر 10ثانیه باشد.

5.پنبه هیدروفیل باید حداقل 23 برابر وزن خود قابلیت جذب آب داشته باشد.

6.لایه های پنبه باید دارای عرض وضخامت یکنواخت بوده و در مقابل کشش نسبتا مقاوم باشد.

کاربردهای پنبه هیدروفیل پرسا

1.استفاده از پنبه هیدروفیل در بیمارستان ها جهت تمیز نمودن زخم ها.

2.استفاده از پنبه هیدروفیل در مراکز بهداشتی.

و همچنین پنبه هیدروفیل یکی از محصولاتی است که دارای کاربردهای بهداشتی و آرایشی زیادی است و باتوجه به اینکه در مواردی نظیر پاک کردن آرایش گاها به صورت مستقیم با پوست در تماس است، از نظر کیفیت نیز اهمیت زیادی دارد.

پنبه توپک

از پنبه توپک به جز استفاده های معمولی که همگان می شناسند می توان در امور دیگری بخصوص برای خانه داری استفاده کرد برای افزایش اطلاعات کدبانوگری خود با کاربردهای آن آشنا شوید:

1.بو گیر یخچال

بعضی وقت ها مواد غذایی بوی نامطبوعی در یخچال ایجاد می کنند کافیست یک تیکه پنبه توپک را به وانیل آغشته کرده و روی یکی از طبقات یخچال قراردهید. پنبه به عنوان دئودورانت عمل کرده و یخچال بوی خوش و تازه ای خواهد گرفت.

2.خوشبو کننده محیط

یک تیکه پنبه توپک را به ادکلن مورد علاقه خود آغشته کنید و آن را داخل کیسه جارو برقی بگذارید با روشن شدن جارو برقی رایحه خوش به آرامی کل فضای اتاق را پر خواهد کرد.

3.از بین بردن کپک ها

دسترسی به تمام قسمت های حمام کار آسانی نیست معمولا کپک در همه جا به خصوص اطراف وسایل وبین کاشی ها رشد می کند. برای از بین بردن آن ها نیازی به تمیز کردن تک تک کاشی ها نیست یک پنبه توپک را با مایع سفید کننده خیس و در جاهای خارج از دسترس و بالا قرار دهید و بگذارید چند ساعت باقی بماند تا متوجه تاثیر معجزه آسای آن شوید و با برداشتن پنبه ها متوجه موفقیت کار خواهید شد.قسمت مورد نظر را با آب گرم بشویید.

خصوصیات مربوط به محصول توپی و رنگی به نوعی باعث شده اند که محصولی بهداشتی و خاص باشد.

آیا در مورد بهترین پنبه های آرایشی چیزی می دانید؟

برای پاک کردن آرایش از روی دست و صورت ، از انواع پنبه های مخصوصی استفاده می شوند. که کاملا بهداشتی هستند و به صورت رنگی و توپی در بازار موجودند بهترین نوع پنبه های توپی رنگی آن هایی هستند که بتوانند پوست را به طور کامل از مواد اضافی پاک کنند در واقع می توان از پنبه توپی رنگی به عنوان پد آرایشی استفاده کرد که  خاصیت میکروب زدایی را تا حدی دارد. پنبه های توپی و رنگی بسیار نرم و لطیف هستند و در محفظه تمیز و بهداشتی بسته بندی می شوند.

پنبه با برند های زیر موجود می باشد:

پرسا، دیما، گلبهار، بی تا، رایا

واحد فروش:

☎️034-34228887

?09132930456

 

تجهیزات پزشکی،افرا تجارت کریمان، پنبه، پنبه هیدروفیل، پنبه توپک، پنبه پرسا، پنبه دیما، پنبه گلبهار، پنبه بی تا، پنبه رایا، پنبه هیدروفیل پرسا، پنبه هیدروفیل دیما، پنبه هیدروفیل گلبهار، پنبه هیدروفیل بی تا، پنبه هیدروفیل رایا، پنبه توپک پرسا، پنبه توپک دیما، پنبه توپک گلبهار، پنبه توپک بی تا، پنبه توپک رایا